Binghamton University/Demotte Hy-Tek's MEET MANAGER 4:28 PM 11/20/2010 Page 1
BING VS.Marist - 11/20/2010
Results
 
 
#1 Women 200 Yard Medley Relay
Team Relay Finals Time
1 MRST-MR A 1:51.14
Conard, Kate E 19 Larkin, Kate C 20
Miles, Emily E 18 Arciello, Maddie B 18
29.84 30.55 26.61 24.14
2 BING-NI A 1:52.30
Lindahl, Melissa M 19 Gallo, Danielle M 21
Detlef, Brittany A 21 Mazzoni, Maria J 20
29.71 30.90 26.62 25.07
3 MRST-MR B 1:57.55
Wagner, Sarah E 18 Letchko, Amanda R 20
Flood, Megan M 21 Piggott, Liz M 21
29.20 35.45 27.22 25.68
4 BING-NI C 1:57.70
Kline, Jordyn M 21 Deignan, Chelsea 19
Rakoczy, Margaret J 20 Cremer, Kylie E 20
29.50 33.46 28.46 26.28
5 BING-NI B 1:58.32
Ong, Kimberly 19 Parmiter, Lindsey T 19
Crimmins, Lauri A 19 Giner, Racquel C 18
29.78 33.42 28.90 26.22
6 MRST-MR C 1:59.27
Kreho, Allison M 19 Smith, Darrell Ann 21
Gardner, Emily A 19 Parsons, Alyssa A 17
29.71 34.85 27.83 26.88
#2 Men 200 Yard Medley Relay
Team Relay Finals Time
1 BING-NI A 1:34.04
Perez-Rogers, Joe F 20 Cabasino, Tim 19
Dzieniszewski, Phillip J 22 Gleason, David X 20
24.18 26.84 22.46 20.56
2 BING-NI B 1:40.07
Cereste, Mark S 19 Chen, Jason 21
Lloyd, Morgan M 18 Byrt, Devon F 19
26.32 27.30 24.16 22.29
3 MRST-MR A 1:42.86
Sklanka, Joshua J 21 Shannon, Brian T 19
Miller, Stephen J 19 Lombardi, Alex M 18
26.94 28.31 25.43 22.18
4 MRST-MR B 1:44.69
Collins, Danny P 19 Papiro, Joe P 20
Geraghty, Pat T 18 Vendetta, Steven T 21
27.53 29.80 24.63 22.73
5 MRST-MR C 1:48.82
Cook, Nicholas J 18 Ferraro, Tyler D 19
Nowack, Sam C 19 Draham, Leo J 21
28.75 30.67 25.36 24.04
--- BING-NI C X1:42.60
Saccurato, Josh H 19 Ellman, Andrew R 19
Rouhana, Ziyad I 21 Wagner, Erik T 19
26.86 28.87 24.88 21.99
#3 Women 1000 Yard Free
Name Age Team Finals Time
1 Orr, Bonnie C 17 MRST-MR 10:43.47
30.13 32.26 33.00 33.36
32.92 32.70 32.42 33.07
32.87 32.52 31.77 32.07
32.23 32.39 31.84 32.15
31.99 31.81 31.83 30.14
2 Gorman, Karissa L 19 BING-NI 10:44.10
30.13 32.26 32.91 32.95
32.61 32.92 32.74 32.95
32.89 32.82 32.37 32.37
32.39 32.33 32.66 32.03
32.25 32.06 31.15 29.31
3 Kaller, Kimberly M 18 MRST-MR 10:51.78
29.84 32.14 32.75 32.78
33.03 32.95 32.71 33.12
32.90 32.90 32.42 32.55
32.70 32.96 32.54 32.75
33.18 33.03 32.84 31.69
4 Brittis, Leanna C 19 MRST-MR 11:03.63
30.49 32.62 32.98 33.12
33.36 33.22 33.56 33.65
33.66 33.54 33.22 33.31
33.12 33.43 33.37 33.64
33.66 33.77 33.60 32.31
5 Anderson, Kelsey S 20 BING-NI 11:15.19
31.08 33.24 33.58 33.58
33.97 33.84 33.91 34.01
34.19 34.01 34.34 34.18
33.93 34.07 34.03 33.97
34.14 33.97 33.95 33.20
#4 Men 1000 Yard Free
Name Age Team Finals Time
1 Slesnick, Nolan D 20 BING-NI 9:57.77
26.86 28.30 29.54 29.69
29.75 30.15 30.07 30.15
30.15 30.44 30.50 30.48
30.46 30.47 30.34 30.46
29.84 30.30 30.37 29.45
2 Shea, Patrick B 20 MRST-MR 10:02.48
27.44 29.58 30.00 30.20
30.42 30.11 30.42 30.44
30.67 30.29 30.28 30.68
30.42 30.14 30.30 30.52
30.24 30.51 30.03 29.79
3 Collins, Danny P 19 MRST-MR 10:20.31
28.49 31.21 31.39 31.35
31.31 31.19 31.47 31.33
31.53 31.58 31.10 31.43
30.66 31.33 30.70 31.51
30.63 31.15 30.87 30.08
4 Draham, Leo J 21 MRST-MR 10:25.34
27.96 30.64 31.10 31.21
31.37 31.66 31.59 31.61
31.81 30.90 30.92 31.17
31.51 31.71 31.52 31.73
32.06 32.09 31.82 30.96
5 Budner, Aaron E 18 BING-NI 10:33.17
28.07 30.42 31.31 31.25
31.57 31.60 31.86 31.49
31.64 31.36 31.30 31.73
32.41 33.10 32.64 33.29
33.16 33.24 30.90 30.83
#5 Women 200 Yard Free
Name Age Team Finals Time
1 Ciccone, Amanda 21 BING-NI 1:53.19
26.15 28.59 29.31 29.14
2 Fountain, Michelle L 20 MRST-MR 1:57.38
26.59 29.17 30.44 31.18
3 Orr, Bonnie C 17 MRST-MR 1:58.79
27.84 29.61 30.87 30.47
4 Nelson, Caitlin D 19 BING-NI 1:59.95
27.80 30.28 30.98 30.89
5 Gardner, Emily A 19 MRST-MR 2:02.29
27.99 30.85 31.84 31.61
6 Crimmins, Lauri A 19 BING-NI 2:04.46
29.16 31.49 32.24 31.57
#6 Men 200 Yard Free
Name Age Team Finals Time
1 Gleason, David X 20 BING-NI 1:41.99
23.74 26.23 26.14 25.88
2 Vendetta, Steven T 21 MRST-MR 1:46.09
24.89 26.70 27.03 27.47
3 Miller, Stephen J 19 MRST-MR 1:50.32
25.79 27.89 28.64 28.00
4 Figus, Collin T 19 BING-NI 1:51.46
25.33 28.11 29.20 28.82
5 Byrt, Devon F 19 BING-NI 1:52.11
26.02 28.41 28.85 28.83
6 Miller, Keith K 21 MRST-MR 1:53.26
25.77 28.39 29.27 29.83
#7 Women 100 Yard Back
Name Age Team Finals Time
1 Baczek, Olivia M 18 BING-NI 1:00.17
29.80 30.37
2 Wagner, Sarah E 18 MRST-MR 1:00.45
30.13 30.32
3 Conard, Kate E 19 MRST-MR 1:00.58
30.22 30.36
4 Kreho, Allison M 19 MRST-MR 1:01.20
30.22 30.98
5 Lindahl, Melissa M 19 BING-NI 1:01.87
30.58 31.29
6 Ong, Kimberly 19 BING-NI 1:03.76
30.84 32.92
#8 Men 100 Yard Back
Name Age Team Finals Time
1 Perez-Rogers, Joe F 20 BING-NI 51.53
25.25 26.28
2 Spinella, Nicholas R 17 MRST-MR 53.65
26.25 27.40
3 Cereste, Mark S 19 BING-NI 56.03
27.25 28.78
4 Chiang, Winston X 18 BING-NI 56.63
27.90 28.73
5 Byrnes, Thomas J 21 MRST-MR 57.47
28.16 29.31
6 Cook, Nicholas J 18 MRST-MR 1:01.43
30.12 31.31
#9 Women 100 Yard Breast
Name Age Team Finals Time
1 Gallo, Danielle M 21 BING-NI 1:07.92
32.82 35.10
2 Larkin, Kate C 20 MRST-MR 1:09.28
32.95 36.33
3 Gorman, Karissa L 19 BING-NI 1:09.92
33.15 36.77
4 Parmiter, Lindsey T 19 BING-NI 1:13.75
34.85 38.90
5 Smith, Darrell Ann 21 MRST-MR 1:16.47
37.22 39.25
6 Flood, Megan M 21 MRST-MR 1:18.47
37.18 41.29
#10 Men 100 Yard Breast
Name Age Team Finals Time
1 Chen, Jason 21 BING-NI 1:00.66
29.01 31.65
2 Ellman, Andrew R 19 BING-NI 1:03.28
29.72 33.56
3 Saccurato, Josh H 19 BING-NI 1:03.83
30.29 33.54
4 Shannon, Brian T 19 MRST-MR 1:04.41
30.31 34.10
5 Papiro, Joe P 20 MRST-MR 1:05.34
31.02 34.32
6 Shea, Patrick B 20 MRST-MR 1:08.32
32.14 36.18
#11 Women 200 Yard Fly
Name Age Team Finals Time
1 Siu, Tiffany 18 BING-NI 2:04.81
28.18 31.40 32.52 32.71
2 Detlef, Brittany A 21 BING-NI 2:12.62
30.84 33.71 34.99 33.08
3 Letchko, Amanda R 20 MRST-MR 2:12.71
30.35 33.58 34.57 34.21
4 Miles, Emily E 18 MRST-MR 2:14.31
29.44 33.67 35.35 35.85
5 Mazzoni, Maria J 20 BING-NI 2:14.76
30.41 34.90 35.12 34.33
6 Brittis, Leanna C 19 MRST-MR 2:20.08
31.26 34.87 36.77 37.18
#12 Men 200 Yard Fly
Name Age Team Finals Time
1 Lloyd, Morgan M 18 BING-NI 1:59.47
26.21 30.42 31.57 31.27
2 Pangal, John P 18 BING-NI 2:00.86
26.51 30.72 31.60 32.03
3 Miller, Stephen J 19 MRST-MR 2:01.76
27.01 31.13 31.56 32.06
4 Geraghty, Pat T 18 MRST-MR 2:01.91
26.21 30.51 31.99 33.20
5 Nowack, Sam C 19 MRST-MR 2:08.10
28.09 32.46 33.38 34.17
#13 Women 50 Yard Free
Name Age Team Finals Time
1 Ciccone, Amanda 21 BING-NI 24.11
2 Baczek, Olivia M 18 BING-NI 25.00
3 Arciello, Maddie B 18 MRST-MR 25.12
4 Nelson, Caitlin D 19 BING-NI 25.18
5 Fountain, Michelle L 20 MRST-MR 25.74
6 Piggott, Liz M 21 MRST-MR 25.99
#14 Men 50 Yard Free
Name Age Team Finals Time
1 Dzieniszewski, Phillip J 22 BING-NI 21.64
2 Gleason, David X 20 BING-NI 21.95
3 Cabasino, Tim 19 BING-NI 22.51
4 Miller, Keith K 21 MRST-MR 22.63
5 Sklanka, Joshua J 21 MRST-MR 23.21
#15 Women 100 Yard Free
Name Age Team Finals Time
1 Siu, Tiffany 18 BING-NI 53.43
26.33 27.10
2 Nelson, Caitlin D 19 BING-NI 54.60
54.82
3 Arciello, Maddie B 18 MRST-MR 54.81
4 Fountain, Michelle L 20 MRST-MR 55.45
26.58 28.87
5 Giner, Racquel C 18 BING-NI 55.97
26.84 29.13
6 Gardner, Emily A 19 MRST-MR 57.49
27.58 29.91
#16 Men 100 Yard Free
Name Age Team Finals Time
1 Gleason, David X 20 BING-NI 47.47
23.40 24.07
2 Miller, Keith K 21 MRST-MR 49.88
23.86 26.02
3 Sklanka, Joshua J 21 MRST-MR 50.18
24.19 25.99
4 Lombardi, Alex M 18 MRST-MR 50.27
23.90 26.37
--- Perez-Rogers, Joe F 20 BING-NI X48.31
23.81 24.50
--- Wagner, Erik T 19 BING-NI X52.35
24.82 27.53
#17 Women 200 Yard Back
Name Age Team Finals Time
1 Baczek, Olivia M 18 BING-NI 2:08.47
31.28 33.03 32.80 31.36
2 Kreho, Allison M 19 MRST-MR 2:08.51
30.88 32.68 32.51 32.44
3 Wagner, Sarah E 18 MRST-MR 2:10.47
31.02 33.22 33.49 32.74
4 Lindahl, Melissa M 19 BING-NI 2:10.92
31.30 33.16 33.47 32.99
5 Alejandro, Tricia A 20 BING-NI 2:11.82
31.43 32.85 33.99 33.55
6 Flood, Megan M 21 MRST-MR 2:14.39
31.28 33.64 34.75 34.72
#18 Men 200 Yard Back
Name Age Team Finals Time
1 Chen, Jason 21 BING-NI 1:54.78
27.25 28.97 28.70 29.86
2 Spinella, Nicholas R 17 MRST-MR 1:56.38
27.13 28.67 29.46 31.12
3 Byrnes, Thomas J 21 MRST-MR 2:03.82
29.13 30.62 31.26 32.81
4 Collins, Danny P 19 MRST-MR 2:05.61
29.70 31.66 32.05 32.20
--- Saccurato, Josh H 19 BING-NI X1:58.10
28.55 29.51 30.03 30.01
--- Chiang, Winston X 18 BING-NI X2:02.91
29.15 30.90 31.72 31.14
#19 Women 200 Yard Breast
Name Age Team Finals Time
1 Larkin, Kate C 20 MRST-MR 2:28.74
34.27 38.14 38.27 38.06
2 Gallo, Danielle M 21 BING-NI 2:28.90
34.79 37.76 38.34 38.01
3 Gorman, Karissa L 19 BING-NI 2:31.72
34.84 39.30 38.46 39.12
4 Deignan, Chelsea 19 BING-NI 2:37.24
35.45 39.01 40.80 41.98
5 Smith, Darrell Ann 21 MRST-MR 2:42.02
37.83 40.88 42.45 40.86
6 Brittis, Leanna C 19 MRST-MR 2:52.24
39.05 43.64 44.54 45.01
#20 Men 200 Yard Breast
Name Age Team Finals Time
1 Cabasino, Tim 19 BING-NI 2:17.44
30.51 35.36 35.94 35.63
2 Shannon, Brian T 19 MRST-MR 2:19.60
31.98 35.67 35.59 36.36
3 Papiro, Joe P 20 MRST-MR 2:22.94
32.29 36.02 37.12 37.51
4 Ferraro, Tyler D 19 MRST-MR 2:31.73
32.80 38.31 40.20 40.42
(#20 Men 200 Yard Breast)
--- Slesnick, Nolan D 20 BING-NI X2:18.81
31.78 35.12 36.00 35.91
--- Cereste, Mark S 19 BING-NI X2:21.84
32.80 36.64 36.93 35.47
#21 Women 500 Yard Free
Name Age Team Finals Time
1 Conard, Kate E 19 MRST-MR 5:03.47
28.07 29.88 30.28 30.66
30.70 31.06 31.17 30.88
30.96 29.81
2 Orr, Bonnie C 17 MRST-MR 5:16.31
29.86 32.00 32.28 31.76
32.10 32.18 31.74 32.00
31.61 30.78
3 Mazzoni, Maria J 20 BING-NI 5:19.35
29.62 32.21 32.57 32.25
32.29 32.39 32.63 32.51
32.49 30.39
4 Kaller, Kimberly M 18 MRST-MR 5:19.59
29.42 32.05 32.44 32.47
32.36 32.15 32.38 32.50
32.45 31.37
5 Kline, Jordyn M 21 BING-NI 5:28.46
29.91 32.31 32.99 33.25
33.04 32.90 33.34 33.91
34.11 32.70
6 Anderson, Kelsey S 20 BING-NI 5:33.09
30.36 32.42 33.32 33.51
33.78 33.98 34.36 34.05
34.10 33.21
#22 Men 500 Yard Free
Name Age Team Finals Time
1 Vendetta, Steven T 21 MRST-MR 4:53.96
27.19 29.27 29.54 29.96
30.07 29.63 30.20 29.62
29.16 29.32
2 Shea, Patrick B 20 MRST-MR 4:56.83
27.34 29.55 29.98 30.18
30.35 30.23 30.13 30.07
29.98 29.02
3 Budner, Aaron E 18 BING-NI 4:57.29
27.16 29.69 29.94 29.88
30.01 30.07 29.90 30.34
30.60 29.70
4 Draham, Leo J 21 MRST-MR 5:02.94
27.49 29.93 30.24 30.78
31.16 30.61 30.80 30.83
31.45 29.65
--- Pangal, John P 18 BING-NI X4:59.69
27.53 29.65 30.27 30.19
30.50 30.46 30.22 30.30
30.46 30.11
--- Byrt, Devon F 19 BING-NI X5:08.23
27.96 30.22 30.82 30.75
30.96 31.16 31.36 31.65
32.12 31.23
#23 Women 100 Yard Fly
Name Age Team Finals Time
1 Siu, Tiffany 18 BING-NI 57.81
27.86 29.95
2 Detlef, Brittany A 21 BING-NI 59.94
28.40 31.54
3 Miles, Emily E 18 MRST-MR 1:00.61
28.17 32.44
4 Letchko, Amanda R 20 MRST-MR 1:01.42
29.04 32.38
5 Blom, Danielle 19 BING-NI 1:03.01
29.89 33.12
6 Piggott, Liz M 21 MRST-MR 1:05.23
29.67 35.56
--- Rakoczy, Margaret J 20 BING-NI X1:03.49
30.48 33.01
--- Cremer, Kylie E 20 BING-NI X1:04.91
30.30 34.61
--- Crimmins, Lauri A 19 BING-NI X1:05.42
30.31 35.11
#24 Men 100 Yard Fly
Name Age Team Finals Time
1 Dzieniszewski, Phillip J 22 BING-NI 53.15
24.58 28.57
2 Miller, Stephen J 19 MRST-MR 56.35
26.36 29.99
3 Geraghty, Pat T 18 MRST-MR 56.43
25.94 30.49
4 Nowack, Sam C 19 MRST-MR 56.69
26.90 29.79
--- Hausmann, Edward C 18 BING-NI X54.77
25.40 29.37
#25 Women 200 Yard IM
Name Age Team Finals Time
1 Ciccone, Amanda 21 BING-NI 2:08.68
27.25 33.32 38.02 30.09
2 Conard, Kate E 19 MRST-MR 2:08.70
28.88 31.27 39.83 28.72
3 Larkin, Kate C 20 MRST-MR 2:12.51
29.55 34.22 37.95 30.79
4 Giner, Racquel C 18 BING-NI 2:13.75
1:03.87 40.02 29.86
5 Alejandro, Tricia A 20 BING-NI 2:14.67
29.49 34.33 40.03 30.82
6 Letchko, Amanda R 20 MRST-MR 2:16.95
29.53 34.26 41.24 31.92
#26 Men 200 Yard IM
Name Age Team Finals Time
1 Spinella, Nicholas R 17 MRST-MR 1:59.81
26.10 29.22 36.79 27.70
2 Slesnick, Nolan D 20 BING-NI 2:00.89
27.83 31.87 34.28 26.91
3 Byrnes, Thomas J 21 MRST-MR 2:05.16
27.63 31.88 36.89 28.76
4 Shannon, Brian T 19 MRST-MR 2:05.18
27.68 31.92 36.10 29.48
--- Ellman, Andrew R 19 BING-NI X2:04.31
27.24 32.38 34.98 29.71
--- Cereste, Mark S 19 BING-NI X2:06.35
28.18 32.12 36.51 29.54
#27 Women 400 Yard Free Relay
Team Relay Finals Time
1 BING-NI A 3:36.87
Baczek, Olivia M 18 Nelson, Caitlin D 19
Siu, Tiffany 18 Ciccone, Amanda 21
26.61 54.59 26.42 55.62
25.72 53.10 25.04 53.56
2 MRST-MR A 3:42.58
Orr, Bonnie C 17 Miles, Emily E 18
Arciello, Maddie B 18 Fountain, Michelle L 20
27.66 57.14 25.98 54.74
25.76 54.44 26.34 56.26
3 BING-NI B 3:48.26
Detlef, Brittany A 21 Crimmins, Lauri A 19
Alejandro, Tricia A 20 Mazzoni, Maria J 20
28.03 57.69 27.48 56.91
27.17 56.96 26.96 56.70
4 MRST-MR B 3:50.46
Flood, Megan M 21 Piggott, Liz M 21
Kreho, Allison M 19 Gardner, Emily A 19
28.62 59.18 27.05 57.78
27.81 57.78 26.21 55.72
5 BING-NI C 3:56.24
Rakoczy, Margaret J 20 Parmiter, Lindsey T 19
Deignan, Chelsea 19 Blom, Danielle 19
28.49 58.36 27.64 58.23
28.66 59.75 28.44 59.90
6 MRST-MR C 3:58.53
Kaller, Kimberly M 18 Smith, Darrell Ann 21
Brittis, Leanna C 19 Wagner, Sarah E 18
28.74 59.26 28.94 1:00.78
28.89 1:01.15 26.84 57.34
#28 Men 400 Yard Free Relay
Team Relay Finals Time
1 BING-NI A 3:15.35
Cabasino, Tim 19 Chen, Jason 21
Perez-Rogers, Joe F 20 Dzieniszewski, Phillip J 22
24.19 50.04 23.15 48.19
22.63 48.18 23.45 48.94
2 MRST-MR A 3:22.02
Miller, Keith K 21 Vendetta, Steven T 21
Spinella, Nicholas R 17 Sklanka, Joshua J 21
24.05 50.51 23.33 49.20
23.73 51.83 23.42 50.48
(#28 Men 400 Yard Free Relay)
3 BING-NI B 3:22.92
Hausmann, Edward C 18 Byrt, Devon F 19
Lloyd, Morgan M 18 Budner, Aaron E 18
24.49 51.65 23.80 50.84
24.25 50.61 24.42 49.82
4 MRST-MR B 3:25.74
Papiro, Joe P 20 Ferraro, Tyler D 19
Lombardi, Alex M 18 Byrnes, Thomas J 21
24.79 50.72 23.86 50.92
24.02 51.87 24.86 52.23
5 BING-NI C 3:29.59
Chiang, Winston X 18 Pangal, John P 18
Wagner, Erik T 19 Saccurato, Josh H 19
25.32 52.04 25.09 53.48
24.94 54.16 23.96 49.91
6 MRST-MR C 3:35.97
Cook, Nicholas J 18 Collins, Danny P 19
Shea, Patrick B 20 Draham, Leo J 21
26.78 54.52 25.44 53.85
26.16 54.97 24.78 52.63
#29 Women 1 mtr Diving
Name Age Team Finals Score
1 Eliazar, Chelaine A 19 MRST-MR 216.39
2 Easton, Jenna L 20 BING-NI 210.53
3 Esposito, Liz A 20 BING-NI 196.05
4 Weiner, Lauren M 18 MRST-MR 182.70
5 Neal, Morgan V 20 BING-NI 181.50
#30 Men 1 mtr Diving
Name Age Team Finals Score
1 Bolstad, Brian L 21 MRST-MR 263.63
2 Foiles, Anthony 19 BING-NI 229.20
3 Molloy, Sean B 17 MRST-MR 219.68
4 Mattison, Justin J 19 BING-NI 194.40
#31 Women 3 mtr Diving
Name Age Team Finals Score
1 Eliazar, Chelaine A 19 MRST-MR 214.80
2 Easton, Jenna L 20 BING-NI 212.40
3 Neal, Morgan V 20 BING-NI 186.23
4 Weiner, Lauren M 18 MRST-MR 170.85
5 Esposito, Liz A 20 BING-NI 156.98
#32 Men 3 mtr Diving
Name Age Team Finals Score
1 Bolstad, Brian L 21 MRST-MR 326.48
2 Foiles, Anthony 19 BING-NI 239.18
3 Molloy, Sean B 17 MRST-MR 184.20
--- Mattison, Justin J 19 BING-NI X216.60
#33 Mixed 50 Yard Free
Name Age Team Finals Time
--- Ferraro, Tyler D 19 MRST-MR X23.06
--- Parsons, Alyssa A 17 MRST-MR X27.69
--- Knight, Megan M 18 MRST-MR X28.26
#34 Women 200 Yard Back
Name Age Team Finals Time
--- Kline, Jordyn M 21 BING-NI X2:14.19
31.61 33.69 34.37 34.52
#35 Women 200 Yard Fly
Name Age Team Finals Time
--- Blom, Danielle 19 BING-NI X2:19.31
31.17 35.00 35.72 37.42
#36 Women 200 Yard IM
Name Age Team Finals Time
--- Cremer, Kylie E 20 BING-NI X2:19.54
30.60 35.81 40.18 32.95
 
 

Women - Team Rankings - Through Event 36
 
 
 
1. Binghamton, State University o 167
2. Marist College 133
 
 

Men - Team Rankings - Through Event 36
 
 
 
1. Binghamton, State University o 166
2. Marist College 125