Binghamton University/Demotte Hy-Tek's MEET MANAGER 6:38 PM 2/6/2010 Page 1
Bing vs. Stony Brook - 2/6/2010
Results
 
 
#1 Women 200 Yard Medley Relay
Team Relay Finals Time
1 BING-NI A 1:50.03
Detlef, Brittany 20 Brand, Allyce 21
Siu, Tiffany 18 Ferrara, Taryn 21
28.13 31.08 26.62 24.20
2 STON-MR A 1:52.56
Bodden, Christie 19 Kiryushkina, Anastasia 19
Heuser, Darcy 19 Rosenkranz, Renee 19
28.38 32.22 27.35 24.61
3 BING-NI B 1:52.57
Lindahl, Melissa 18 Gallo, Danielle 20
Brodfuehrer, Rita 21 Nelson, Caitlin 19
31.51 29.23 27.10 24.73
4 STON-MR B 1:53.75
Leong, Deirdre 19 Peters, Jessica 21
Gross, Stephanie 19 Sayles, Rebecca 21
29.78 31.85 26.99 25.13
5 STON-MR C 1:57.98
Leong, Maeve 20 Kim, Jane 18
Breen, Mallory 19 Stranc, Kelsey 20
31.39 32.90 28.05 25.64
6 BING-NI C 2:01.63
Worthington, Lyndsi 20 Cremer, Kylie 19
Gomez, Stephanie 21 Fischer, Adina 21
29.62 34.43 29.30 28.28
#2 Men 200 Yard Medley Relay
Team Relay Finals Time
1 BING-NI A 1:36.12
Perez-Rogers, Joe 19 Ellman, Andrew 18
Wagner, Erik 18 Gleason, David 19
23.68 27.78 23.60 21.06
2 BING-NI B 1:38.70
Kearney, Kevin 20 Cabasino, Tim 18
Rouhana, Ziyad 21 Weis, Matthew 19
25.27 27.35 24.26 21.82
3 STON-MR A 1:38.84
Kopas, Ivan 17 Gonzalez, Cliff 20
McCort, Matthew 20 Olwell, Chris 20
24.26 27.81 24.07 22.70
4 BING-NI C 1:41.75
Cereste, Mark 18 Terracciano, Ryan 19
Blatchford, Jj 21 Byrt, Devon 18
26.04 28.47 24.67 22.57
5 STON-MR B 1:42.02
Anderson, Mark 20 Ichikawa, Hajime 18
Ponticello, James 18 White, David 18
26.93 28.11 24.62 22.36
6 STON-MR C 1:48.68
Qamar, Daniel 20 Ortiz, Daniel 20
Murray, Connor 20 Nelson, Steven 18
28.10 29.77 26.67 24.14
#3 Women 1000 Yard Free
Name Age Team Finals Time
1 Siu, Tiffany 18 BING-NI 10:44.98
28.37 30.70 31.60 32.13
31.94 32.42 32.15 32.43
32.50 32.47 32.62 32.81
32.93 33.25 32.96 33.12
33.40 33.31 32.87 31.00
2 Policht, Julie 18 STON-MR 10:58.29
28.64 31.39 31.85 32.63
33.02 33.00 33.42 33.67
33.99 34.12 33.72 34.10
33.94 33.82 33.07 33.88
33.61 32.60 31.64 32.18
3 Anderson, Kelsey 20 BING-NI 10:59.30
33.03 33.20 33.30 33.71
33.53 33.56 33.30 33.31
33.25 32.92 33.14 33.19
33.01 33.50 33.61 32.05
4 Gudelj, Maja 20 STON-MR 11:08.42
29.20 31.66 32.78 33.25
33.29 33.64 33.75 33.42
33.24 33.48 33.60 33.63
34.25 34.15 34.12 34.38
34.28 34.38 34.23 33.69
5 Breen, Mallory 19 STON-MR 11:30.54
31.13 33.73 34.53 34.45
34.55 34.86 34.55 34.74
34.69 34.59 34.63 34.25
34.65 35.02 35.01 34.63
35.16 35.15 35.49 34.73
6 Golden, Stacey 19 BING-NI 11:32.48
32.29 34.53 34.41 34.59
34.77 34.73 34.81 34.62
34.65 35.13 34.85 35.04
35.10 35.08 35.04 34.70
34.83 35.09 35.05 33.17
#4 Men 1000 Yard Free
Name Age Team Finals Time
1 Slesnick, Nolan 20 BING-NI 9:45.94
26.59 28.51 28.74 29.13
29.31 29.23 29.43 29.29
29.51 29.80 29.76 29.56
29.62 29.63 29.69 29.95
29.75 29.69 29.86 28.89
2 Ochmanski, Lukasz 22 STON-MR 9:58.35
27.00 28.84 28.89 29.33
29.60 29.50 29.67 29.56
29.64 29.71 29.81 30.24
30.54 30.81 31.02 30.88
31.23 30.80 30.90 30.38
3 Dinces, Jon 18 BING-NI 10:11.28
27.62 29.91 30.72 30.69
31.08 30.98 31.44 31.54
31.15 31.17 30.76 30.64
30.65 30.44 30.19 29.89
30.25 31.00 30.91 30.25
4 Fleshman, Nathan 20 STON-MR 10:17.34
28.10 29.66 30.48 30.68
30.89 31.12 31.51 31.33
31.02 31.01 30.92 31.16
31.03 30.99 31.09 31.23
31.87 31.47 30.82 30.96
#5 Women 200 Yard Free
Name Age Team Finals Time
1 Ciccone, Amanda 20 BING-NI 1:53.63
25.97 28.66 29.59 29.41
2 Sayles, Rebecca 21 STON-MR 1:59.36
27.81 30.29 30.73 30.53
3 Rosenkranz, Renee 19 STON-MR 2:01.24
26.90 30.93 31.23 32.18
4 Sreckovic, Andjelija 17 STON-MR 2:01.72
27.92 30.61 31.41 31.78
5 Crimmins, Lauri 19 BING-NI 2:04.74
28.77 31.35 32.32 32.30
6 Alejandro, Tricia 20 BING-NI 2:06.02
28.82 31.44 32.62 33.14
#6 Men 200 Yard Free
Name Age Team Finals Time
1 Gleason, David 19 BING-NI 1:42.00
23.83 26.23 26.13 25.81
2 Conway, Sean 19 STON-MR 1:45.34
23.83 26.70 27.24 27.57
3 Chen, Jason 21 BING-NI 1:46.06
23.84 26.57 27.58 28.07
4 Budner, Aaron 18 BING-NI 1:48.70
25.39 27.74 28.02 27.55
5 Good, Zack 18 STON-MR 1:50.10
25.00 28.02 28.65 28.43
6 Wenzel, Daniel 18 STON-MR 1:52.38
24.78 27.94 29.71 29.95
#7 Women 100 Yard Back
Name Age Team Finals Time
1 Lindahl, Melissa 18 BING-NI 1:01.37
30.21 31.16
2 Baczek, Olivia 18 BING-NI 1:01.40
30.16 31.24
3 Bodden, Christie 19 STON-MR 1:01.58
30.11 31.47
4 Leong, Deirdre 19 STON-MR 1:03.18
30.75 32.43
5 Worthington, Lyndsi 20 BING-NI 1:03.28
30.83 32.45
6 Leong, Maeve 20 STON-MR 1:07.04
32.12 34.92
#9 Men 100 Yard Back
Name Age Team Finals Time
1 Perez-Rogers, Joe 19 BING-NI 51.33
25.14 26.19
2 Kopas, Ivan 17 STON-MR 51.38
24.77 26.61
3 Cereste, Mark 18 BING-NI 55.62
27.16 28.46
4 Anderson, Mark 20 STON-MR 57.46
27.84 29.62
5 Qamar, Daniel 20 STON-MR 59.97
28.42 31.55
#10 Women 100 Yard Breast
Name Age Team Finals Time
1 Gallo, Danielle 20 BING-NI 1:08.82
32.84 35.98
2 Brand, Allyce 21 BING-NI 1:09.45
32.56 36.89
3 Kiryushkina, Anastasia 19 STON-MR 1:09.51
32.89 36.62
4 Peters, Jessica 21 STON-MR 1:09.81
32.94 36.87
5 Parmiter, Lindsey 18 BING-NI 1:10.53
33.25 37.28
6 Kim, Jane 18 STON-MR 1:11.63
33.60 38.03
--- Klicpera, Tracey 21 STON-MR X1:12.09
33.02 39.07
#11 Men 100 Yard Breast
Name Age Team Finals Time
1 Ellman, Andrew 18 BING-NI 1:01.25
29.05 32.20
2 Gonzalez, Cliff 20 STON-MR 1:02.83
29.70 33.13
3 Ichikawa, Hajime 18 STON-MR 1:03.07
29.90 33.17
4 Terracciano, Ryan 19 BING-NI 1:03.92
30.10 33.82
5 Murray, Connor 20 STON-MR 1:05.70
30.70 35.00
6 Kearney, Kevin 20 BING-NI 1:06.50
31.48 35.02
#13 Women 200 Yard Fly
Name Age Team Finals Time
1 Siu, Tiffany 18 BING-NI 2:08.92
28.71 32.23 33.76 34.22
2 Policht, Julie 18 STON-MR 2:11.05
29.39 33.06 34.05 34.55
3 Detlef, Brittany 20 BING-NI 2:13.45
30.72 34.83 33.82 34.08
4 Brodfuehrer, Rita 21 BING-NI 2:15.26
30.28 33.94 35.81 35.23
5 Gross, Stephanie 19 STON-MR 2:16.23
30.20 34.76 35.25 36.02
6 Woytash, Staci 19 STON-MR 2:17.52
30.21 34.35 36.17 36.79
#14 Men 200 Yard Fly
Name Age Team Finals Time
1 Saccurato, Josh 19 BING-NI 1:58.94
26.86 29.97 31.39 30.72
2 McCort, Matthew 20 STON-MR 1:59.50
26.42 30.42 31.10 31.56
3 Rouhana, Ziyad 21 BING-NI 2:03.76
27.41 31.67 32.00 32.68
4 Blatchford, Jj 21 BING-NI 2:05.53
27.02 31.35 33.15 34.01
#15 Women 50 Yard Free
Name Age Team Finals Time
1 Ciccone, Amanda 20 BING-NI 24.38
2 Heuser, Darcy 19 STON-MR 24.73
3 Ferrara, Taryn 21 BING-NI 25.17
4 Stranc, Kelsey 20 STON-MR 26.11
5 Gudelj, Maja 20 STON-MR 26.23
6 Anderson, Kelsey 20 BING-NI 27.47
--- Klicpera, Tracey 21 STON-MR X26.82
--- Peters, Lindsay 19 STON-MR X27.18
--- Colella, Kaitlyn 19 STON-MR X29.42
#16 Men 50 Yard Free
Name Age Team Finals Time
1 Conway, Sean 19 STON-MR 22.00
2 Cabasino, Tim 18 BING-NI 22.34
3 Weis, Matthew 19 BING-NI 22.66
4 Olwell, Chris 20 STON-MR 23.10
5 White, David 18 STON-MR 23.18
6 Wagner, Erik 18 BING-NI 23.20
--- Wenzel, Daniel 18 STON-MR X23.00
--- Qamar, Daniel 20 STON-MR X24.03
--- Nelson, Steven 18 STON-MR X24.55
#17 Women 3 mtr Diving
Name Age Team Finals Score
1 Easton, Jenna 19 BING-NI 216.08
2 Murphy, Shanna 19 STON-MR 173.55
3 Furrer, Megan 20 STON-MR 155.18
--- Kupferberg, Sarah 19 BING-NI X175.95
--- Clark, Carly 19 BING-NI X200.70
--- Neal, Morgan 20 BING-NI X204.60
--- Esposito, Liz 20 BING-NI X215.10
#18 Men 1 mtr Diving
Name Age Team Finals Score
1 Foiles, Anthony 18 BING-NI 235.80
--- Mattison, Justin 18 BING-NI X194.78
--- Nolte, Robert 22 BING-NI X213.83
#19 Women 100 Yard Free
Name Age Team Finals Time
1 Ciccone, Amanda 20 BING-NI 53.06
25.50 27.56
2 Rosenkranz, Renee 19 STON-MR 54.25
25.91 28.34
3 Heuser, Darcy 19 STON-MR 54.49
26.18 28.31
4 Nelson, Caitlin 19 BING-NI 54.69
26.19 28.50
5 Sreckovic, Andjelija 17 STON-MR 56.24
27.41 28.83
6 Cremer, Kylie 19 BING-NI 57.15
27.65 29.50
--- Peters, Lindsay 19 STON-MR X59.24
28.29 30.95
--- Colella, Kaitlyn 19 STON-MR X1:04.86
30.66 34.20
--- Ferrara, Taryn 21 BING-NI X1:10.24
33.31 36.93
--- Gifford, Grace 20 STON-MR X1:11.41
33.15 38.26
#20 Men 100 Yard Free
Name Age Team Finals Time
1 Conway, Sean 19 STON-MR 47.86
23.25 24.61
2 Chen, Jason 21 BING-NI 48.47
23.47 25.00
3 Cabasino, Tim 18 BING-NI 48.68
23.58 25.10
4 Byrt, Devon 18 BING-NI 50.31
24.51 25.80
5 Olwell, Chris 20 STON-MR 50.36
24.37 25.99
6 Wenzel, Daniel 18 STON-MR 50.78
24.45 26.33
--- Nelson, Steven 18 STON-MR X53.66
25.29 28.37
#21 Women 200 Yard Back
Name Age Team Finals Time
1 Lindahl, Melissa 18 BING-NI 2:11.29
31.22 32.69 33.71 33.67
2 Baczek, Olivia 18 BING-NI 2:13.09
31.94 34.22 33.78 33.15
3 Sayles, Rebecca 21 STON-MR 2:13.94
32.19 34.23 34.14 33.38
4 Kline, Jordyn 20 BING-NI 2:14.31
31.64 33.47 34.70 34.50
5 Leong, Deirdre 19 STON-MR 2:15.38
32.68 34.26 34.62 33.82
6 Bodden, Christie 19 STON-MR 2:16.33
32.11 34.29 35.48 34.45
#22 Men 200 Yard Back
Name Age Team Finals Time
1 Kopas, Ivan 17 STON-MR 1:50.55
26.01 28.01 28.15 28.38
2 Gleason, David 19 BING-NI 1:53.69
26.88 28.62 29.05 29.14
(#22 Men 200 Yard Back)
3 Saccurato, Josh 19 BING-NI 1:58.95
28.71 29.64 30.74 29.86
4 Kearney, Kevin 20 BING-NI 2:01.28
28.07 30.49 31.52 31.20
5 White, David 18 STON-MR 2:10.78
31.35 32.65 33.32 33.46
#24 Women 200 Yard Breast
Name Age Team Finals Time
1 Kiryushkina, Anastasia 19 STON-MR 2:25.69
32.98 36.47 37.80 38.44
2 Peters, Jessica 21 STON-MR 2:30.43
34.50 38.28 38.73 38.92
3 Gallo, Danielle 20 BING-NI 2:30.59
34.65 38.00 38.87 39.07
4 Kim, Jane 18 STON-MR 2:33.54
34.84 39.10 39.48 40.12
5 Parmiter, Lindsey 18 BING-NI 2:33.91
34.93 38.48 39.72 40.78
6 Deignan, Chelsea 18 BING-NI 2:34.94
34.62 39.04 40.25 41.03
#25 Men 200 Yard Breast
Name Age Team Finals Time
1 Ellman, Andrew 18 BING-NI 2:12.21
29.78 33.32 34.15 34.96
2 Ichikawa, Hajime 18 STON-MR 2:17.81
31.21 35.34 35.48 35.78
3 Anderson, Mark 20 STON-MR 2:23.92
31.60 35.65 37.96 38.71
4 Ortiz, Daniel 20 STON-MR 2:35.23
32.10 39.16 42.07 41.90
--- Terracciano, Ryan 19 BING-NI X2:22.68
31.73 36.36 37.44 37.15
--- Dinces, Jon 18 BING-NI X2:23.58
32.78 36.71 37.72 36.37
#26 Women 500 Yard Free
Name Age Team Finals Time
1 Heuser, Darcy 19 STON-MR 5:15.66
2 Mazzoni, Maria 19 BING-NI 5:16.00
3 Sreckovic, Andjelija 17 STON-MR 5:30.22
4 Crimmins, Lauri 19 BING-NI 5:36.75
5 Golden, Stacey 19 BING-NI 5:47.66
6 Gifford, Grace 20 STON-MR 6:46.50
#27 Men 500 Yard Free
Name Age Team Finals Time
1 Slesnick, Nolan 20 BING-NI 4:43.21
26.46 28.25 28.73 29.17
29.23 29.49 28.44 28.61
28.75 26.08
2 Ochmanski, Lukasz 22 STON-MR 4:43.36
26.38 28.36 28.70 29.14
29.29 29.36 28.93 28.34
28.07 26.79
3 Good, Zack 18 STON-MR 4:54.63
27.05 30.42 30.02 30.17
30.15 30.16 29.12 29.65
29.43 28.46
4 Clarke, Sean 20 STON-MR 4:56.19
27.14 29.66 29.92 29.98
30.05 30.05 30.16 30.24
30.00 28.99
--- Courtemanche, Cole 21 BING-NI X4:54.26
27.80 29.66 29.90 30.31
30.07 29.94 29.79 30.01
29.50 27.28
#28 Women 100 Yard Fly
Name Age Team Finals Time
1 Detlef, Brittany 20 BING-NI 1:00.68
28.80 31.88
2 Gross, Stephanie 19 STON-MR 1:01.08
28.70 32.38
3 Brodfuehrer, Rita 21 BING-NI 1:01.10
29.47 31.63
4 Policht, Julie 18 STON-MR 1:01.76
29.07 32.69
5 Breen, Mallory 19 STON-MR 1:02.11
29.16 32.95
6 Gomez, Stephanie 21 BING-NI 1:05.46
30.69 34.77
#29 Men 100 Yard Fly
Name Age Team Finals Time
1 Perez-Rogers, Joe 19 BING-NI 51.98
24.50 27.48
2 McCort, Matthew 20 STON-MR 53.89
25.04 28.85
3 Gonzalez, Cliff 20 STON-MR 54.46
25.02 29.44
4 Ponticello, James 18 STON-MR 57.33
26.32 31.01
--- Chen, Jason 21 BING-NI X52.66
25.22 27.44
--- Rouhana, Ziyad 21 BING-NI X55.56
26.24 29.32
#30 Women 1 mtr Diving
Name Age Team Finals Score
1 Easton, Jenna 19 BING-NI 220.88
2 Murphy, Shanna 19 STON-MR 198.15
3 Furrer, Megan 20 STON-MR 173.70
4 Woytash, Staci 19 STON-MR 119.48
--- Kupferberg, Sarah 19 BING-NI X170.78
--- Clark, Carly 19 BING-NI X177.23
--- Esposito, Liz 20 BING-NI X207.23
--- Neal, Morgan 20 BING-NI X214.05
#31 Men 3 mtr Diving
Name Age Team Finals Score
1 Nolte, Robert 22 BING-NI 275.10
--- Mattison, Justin 18 BING-NI X186.53
--- Foiles, Anthony 18 BING-NI X247.20
#32 Women 100 Yard Free
Name Age Team Finals Time
--- Aiello, Christina 20 BING-NI X59.78
29.00 30.78
--- Fischer, Adina 21 BING-NI X1:02.30
30.13 32.17
#33 Women 400 Yard IM
Name Age Team Finals Time
1 Siu, Tiffany 18 BING-NI 4:33.40
28.74 32.52 37.24 36.43
38.84 39.22 31.00 29.41
2 Blom, Danielle 18 BING-NI 4:45.95
30.98 34.46 36.70 35.18
41.62 41.87 32.95 32.19
3 Kline, Jordyn 20 BING-NI 4:48.50
31.80 36.10 36.72 36.01
41.36 42.26 32.87 31.38
4 Kiryushkina, Anastasia 19 STON-MR 4:50.46
29.33 34.44 39.05 38.01
40.43 40.16 34.57 34.47
5 Woytash, Staci 19 STON-MR 4:58.57
30.54 35.41 38.68 38.02
44.10 43.91 34.01 33.90
6 Kim, Jane 18 STON-MR 5:01.64
33.29 38.16 39.02 39.01
40.73 42.50 34.30 34.63
#34 Men 400 Yard IM
Name Age Team Finals Time
1 Slesnick, Nolan 20 BING-NI 4:12.08
27.71 30.63 33.24 32.78
34.87 36.01 28.57 28.27
2 Ochmanski, Lukasz 22 STON-MR 4:33.28
28.55 33.68 36.03 35.38
39.45 38.04 31.05 31.10
3 Murray, Connor 20 STON-MR 4:37.19
29.20 33.18 36.90 35.44
38.45 39.56 33.02 31.44
4 Fleshman, Nathan 20 STON-MR 4:38.97
30.13 36.18 35.42 35.15
40.59 40.72 30.64 30.14
--- Saccurato, Josh 19 BING-NI X4:17.52
27.05 31.02 31.29 31.39
38.13 38.40 30.47 29.77
--- Budner, Aaron 18 BING-NI X4:23.30
27.57 31.20 34.91 34.36
37.05 37.67 31.08 29.46
#35 Women 400 Yard Free Relay
Team Relay Finals Time
1 BING-NI A 3:38.18
Brand, Allyce 21 Ferrara, Taryn 21
Nelson, Caitlin 19 Ciccone, Amanda 20
27.23 56.88 26.11 54.63
25.66 54.58 24.51 52.09
(#35 Women 400 Yard Free Relay)
2 STON-MR A 3:39.75
Sayles, Rebecca 21 Gudelj, Maja 20
Sreckovic, Andjelija 17 Rosenkranz, Renee 19
26.92 55.48 26.38 55.28
26.57 54.88 25.14 54.11
3 BING-NI B 3:46.85
Crimmins, Lauri 19 Baczek, Olivia 18
Mazzoni, Maria 19 Cremer, Kylie 19
27.52 57.23 26.91 56.49
22.14 56.44 27.14 56.69
4 STON-MR B 3:50.57
Bodden, Christie 19 Policht, Julie 18
Leong, Deirdre 19 Stranc, Kelsey 20
27.44 56.83 27.82 58.47
27.19 58.67 26.35 56.60
5 STON-MR C 3:59.57
Klicpera, Tracey 21 Peters, Lindsay 19
Peters, Jessica 21 Gross, Stephanie 19
27.59 57.95 28.65 1:00.58
29.14 1:01.54 27.89 59.50
6 BING-NI C 4:03.42
Carr, Erin 19 Worthington, Lyndsi 20
Ong, Kimberly 18 Gomez, Stephanie 21
28.75 1:00.52 28.82 1:00.43
29.40 1:01.92 29.00 1:00.55
#36 Men 400 Yard Free Relay
Team Relay Finals Time
1 STON-MR A 3:12.10
Kopas, Ivan 17 Olwell, Chris 20
Conway, Sean 19 Ochmanski, Lukasz 22
2 STON-MR C 3:24.32
Clarke, Sean 20 Wenzel, Daniel 18
Good, Zack 18 Ichikawa, Hajime 18
3 STON-MR B 3:24.50
White, David 18 Gonzalez, Cliff 20
McCort, Matthew 20 Anderson, Mark 20
--- BING-NI A X3:11.50
Gleason, David 19 Cabasino, Tim 18
Perez-Rogers, Joe 19 Chen, Jason 21
--- BING-NI B X3:22.90
Weis, Matthew 19 Byrt, Devon 18
Dinces, Jon 18 Kearney, Kevin 20
--- BING-NI C X3:41.47
Blatchford, Jj 21 Courtemanche, Cole 21
Rouhana, Ziyad 21 Nolte, Robert 22
#37 Women 100 Yard Breast
Name Age Team Finals Time
--- Deignan, Chelsea 18 BING-NI X1:11.67
--- Sheridan, Nicole 20 BING-NI X1:14.50
#38 Women 100 Yard Back
Name Age Team Finals Time
--- Carr, Erin 19 BING-NI X1:06.08
--- Fischer, Adina 21 BING-NI X1:09.90
#39 Women 100 Yard Fly
Name Age Team Finals Time
--- Parmiter, Lindsey 18 BING-NI X1:03.61
--- Aiello, Christina 20 BING-NI X1:04.52
#41 Women 200 Yard Back
Name Age Team Finals Time
--- Ong, Kimberly 18 BING-NI X2:16.25
--- Aiello, Christina 20 BING-NI X2:19.46
--- Carr, Erin 19 BING-NI X2:20.83
--- Alejandro, Tricia 20 BING-NI X2:21.38
#42 Women 200 Yard IM
Name Age Team Finals Time
--- Blom, Danielle 18 BING-NI X2:17.01
--- Sheridan, Nicole 20 BING-NI X2:20.38
 
 

Women - Team Rankings - Through Event 42
 
 
 
1. Binghamton, State University o 199
2. Stony Brook University 101
 
 

Men - Team Rankings - Through Event 42
 
 
 
1. Binghamton, State University o 162
2. Stony Brook University 113